• DATA /9 kwietnia 2017
  • START /20:00
  • ADRES /Papug Pub, ul. Forteczna 35E
  • CENA /30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu koncertu
  • BILETY DO NABYCIA /Papug Pub / Online

Opis Wydarzenia

HipHopHeadz.pl oraz Agencja Muzyczna CRAVE zapraszają na koncert legendy klasycznego nurtu hip-hop prosto z Brooklynu – AFU-RA! W związku z tym, iż bilety na pierwszy koncert zostały wyprzedane, odbędzie się dodatkowy koncert dzień później.

Afu-Ra jest członkiem grupy Gang Starr Foundation (do której przynależą oczywiście ś.p. GURU, DJ PREMIER oraz takie klasyki jak np. Jeru The Damaja, GROUP HOME, Bahamadia, Freddie Foxxx czy Big Shug). Znany jest z częstej współpracy z jednym z lepszych producentów na świecie jakim jest DJ Premier, czy z Wu-Tang Clan’em, M.O.P., Boot Camp Click… Na koncercie Afu skupi się na swoich znanych, lubianych i kozackich klasykach z pierwszych trzech albumów, ale nie zabraknie też nowych numerów.

Jest to koncert z okazji premiery nowego mixtape’u AFU-RA – VOICE OF THE PEOPLE na feacie m.in SEAN P, THIRSTIN HOWL THE 3RD, MASTA KILLA (WU-TANG), LIMITOWANY MIXTAPE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ NA BRAMCE W CENIE 20 ZŁ ! Jak i również oficjalną reedycję wydaną przez hiphopheadz.pl płyty “AFU-RA – Body of the life force part 2” w ładnym Super Jewel Case’e 🙂 Po koncercie Afu na pewno wyjdzie zbić 5 i podpisać płytkę, gdzie gościnnie można usłyszeć takich kozaków jak: M.O.P., Sean Proce, Sadat X czy Vinnie Paz.

Video