• DATA /22 stycznia 2016
  • START /20:00
  • ADRES /Klub Vinyl, ul. Piłsudskiego 32
  • CENA /30 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu koncertu
  • BILETY DO NABYCIA /Klub Vinyl / Ataman Shop / Online

Opis Wydarzenia

HipHopHeadz.pl oraz Agencja Muzyczna CRAVE zapraszają na koncert legendy klasycznego nurtu hip-hop prosto z Brooklynu – AFU-RA!

Afu-Ra jest członkiem grupy Gang Starr Foundation (do której przynależą oczywiście ś.p. GURU, DJ PREMIER oraz takie klasyki jak np. Jeru The Damaja, GROUP HOME, Bahamadia, Freddie Foxxx czy Big Shug). Znany jest z częstej współpracy z jednym z lepszych producentów na świecie jakim jest DJ Premier, czy z Wu-Tang Clan’em, M.O.P., Boot Camp Click… Na koncercie Afu skupi się na swoich znanych, lubianych i kozackich klasykach z pierwszych trzech albumów, ale nie zabraknie też nowych numerów.

Na wejściu, przedpremierowo będzie można kupić oficjalną reedycję wydaną przez hiphopheadz.pl płyty “AFU-RA – Body of the life force part 2” w ładnym Super Jewel Case’e wraz z bonusowym, jeszcze nie wypuszczonym, trakiem w ramach projektu “D-Sessions” znanego z kanału PROSTOtv. Płytka ZA JEDYNE 20ZŁ! Po koncercie Afu na pewno wyjdzie zbić 5 i podpisać płytkę. Na płycie gościnnie można usłyszeć takich kozaków jak: M.O.P., Sean Proce, Sadat X czy Vinnie Paz.

Video