Bio

Kacper Orlikowski, tworzący pod pseudonimem „Kacper HTA”, jest założycielem wytwórni Ghetto Music i jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Świadczą o tym wielomilionowe wyświetlenia w serwisie YouTube, ponad 130 tys. fanów na Facebooku oraz setki zagranych koncertów w kraju i za granicą, m.in. w Anglii, Szkocji, Belgii czy Holandii.

Debiutancki album solowy rapera zatytułowany Ghetto Sound ukazał się 7 listopada 2012 roku. Materiał został zarejestrowany we współpracy z producentem muzycznym Fuso. Gościnnie na płycie wystąpili m.in. Bas Tajpan, Bob One oraz Kali. 6 czerwca 2014 roku do sprzedaży trafił drugi album Orlikowskiego zatytułowany “Gotowy na wszystko”. Produkcji nagrań podjęli się m.in. Gibbs, No Name Full of Fame, Milion Beats oraz DNA. Z kolei wśród gości na płycie znaleźli się m.in. Paluch, GMB i Felipe FNS. Płyta przysporzyła raperowi pierwszego sukcesu komercyjnego. Nagrania uplasowały się 13. miejscu polskiej listy przebojów OLiS i uzyskała status Złotej Płyty. 15 maja 2015 roku miała miejsce premiera wspólnego albumu Kacpra i producenta muzycznego PSR-a pt. “Tabula Rasa”. Nagrania dotarły do 17. miejsca zestawienia OLiS

Kacper może pochwalić się wieloma sukcesami – oprócz złota za album “Gotowy na wszystko”  otrzymał również liczne wyróżnienia za kolaborację z zespołem Ganja Mafia, czego efektem było złoto za „Wiesz co się kręci”, platyna za “Wiesz Co Się Kruszy” oraz diamentowy singiel za utwór „Mój ziomek”.

Obecnie Kacper pracuje nad nowym krążkiem, którego premiera zaplanowana jest na 10 października 2018.

Kontakt

Michalina Biernacka
Artist Manager
+48 792 277 939
koncerty@crave.com.pl

W razie pytań, napisz do nas, odezwiemy się wkrótce. 

Najnowsze albumy

Po sukcesach złotego albumu “Gotowy na wszystko” oraz kolaboracji z Ganja Mafią, czego efektem była platyna za “Wiesz Co Się Kruszy” i złoto za “Wiesz Co Się Kręci” przyszła pora na piąty solowy album – “Incognito”.

Tytuł “Incognito” to pewnego rodzaju forma protestu na zaistniałą sytuacje – jak Arya Stark postanowiłem zostać człowiekiem bez twarzy by odnaleźć siebie, własną nirvanę i pokazać innym, że tak naprawdę liczy się “tu i teraz”. Wszyscy jesteśmy równi – bez względu na rasę, wyznanie czy status materialny, czasem wszyscy o tym zapominamy – mam nadzieję, że odpalając ten krążek będziemy o tym sobie przypominać.

Na albumie znalazło się wielu znamienitych gości, między innymi Sobota, Sarius, Ganja Mafia, Arab, Bezczel czy Szpaku. Za warstwę muzyczną w większości odpowiedzialny jest Gibbs oraz PSR. “Incognito” pojawił się na półkach sklepowych 30 listopada 2017 roku.

Tracklista

Wydarzenia

Tu znajdziesz informacje o zbliżających się koncertach i wydarzeniach, na których wystąpi Kacper HTA.